nick
şifre

Genel Sohbet Odaları

sohbet sohbet odaları

Merhabalar sevgili dostlarımız, ailemiz, yoldaşlarımız, arkadaşlarımız… Nasılsınız, iyi misiniz? Teveccühünüz efendim biz de iyiyiz 🙂 Nerelisiniz bakalım, hayat koşullarınız, şartlarınız ne durumda, gelecek planlarınız ne alemde, memnun musunuz? Bu saydığım maddelerin hepsi önemli değil mi? Öyle vallahi, önemli olmak, önem arz etmek zorunda ne yazık ki. Plan yapmadan olmuyor elbette. E tabii, bu saydığım örnekler küçük şeyler. Daha bir ton konu var öyle değil mi hayatta?

Hadi biraz bizlere ve sohbet odalarımıza itiraf edin! Gizlediğiniz bir şeyler var mı dersiniz? Kesinlikle var, hissedebiliyoruz! Çekiniyor musunuz söylemekten, anlatmaktan, yakınıyor musunuz, utanıyor musunuz? Utanmayın, sıkılmayın, çekinmeyin sevgili dostlar.

Şimdi boş verin utangaçlığı, çekingenliği… bu tür duyguları fırlatın bir kenara. Çünkü; bu platformda, doyasıya chat, sohbet var ve hiçbir şeyi gizlemiyoruz! Sizlere veya bizlere göre yapılan ayıplar, yaşanmışlıklar pek bağlamıyor aslında. Anlatın gitsin! Maksat sohbet muhabbet. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız o hâlde bu ailemiz tam sizlik. Şimdiden söylüyorum ki o zaman; aramıza hoş geldiniz!

Hadi bizlere düşüncelerinizi, fikirlerinizi, görüşlerinizi doyasıya anlatın ve muhabbetin zirvesini yaşayın. İçinizde kalmasın hiçbir şey, yanlış mıyız bu konuda?  Kaç yaşındasınız, orta yaşlı mı yoksa yeni yeni hayatı mı tadıyorsunuz? Her neyse! Dilerseniz yetişkin sohbet odalarımız, dilerseniz goygoy muhabbeti, her şey sizinle var, bütün imkanları beraberinizde getiriyorsunuz zaten aslında. Pekâlâ illa ki bir şeyler anlatabilmeniz için bir şeyler yaşamanız mı gerekiyor? Hiç de değil! Haha… bir şeyler yaşamayanları ayıplamıyoruz ki sevgili dostlar. Gelin fikirlerinizi, düşüncelerinizi sunun. Yanii demek istediğim şudur ki; her türlü sohbet var burada.

Bir tutam yaşanmışlık, biraz da vahşilik, biraz da fikir. Ne olursa olsun aramıza bekleniyorsunuz. İstediğiniz her şeyi konuşabileceğiniz, her türlü fikirlerinizi, düşüncelerinizi beyan edebileceğiniz bu genel sohbet Odaları platformumuzda her zaman sizlere yerimiz var. Hadi, gel ve doyasıya sohbetin tadına var. Acele et, beklemedeyiz!

 

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 3 Şubat, 2020
okuma 13 views okuma
yorum 1 yorum
yorumlar yazıya ait yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • selam arkadaşlar OkyAnuS, YarbayraLf, Jaqen, Fearless, Sky Çetesi Olarak Sizlere Hayırlı Olsuna Geldin Nerdesiniz Olum Kaybolmayın Huso Olim Seni Doverim Çok Arazi Oluyorsun Bak.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?