nick
şifre
sohbet

Dertli Sohbet

sohbet

dertli sohbet

Nasıl bir giriş yapsak acabaaa? Sohbetbul.net Sohbet İşşşte böyle! Merhaba sevgili dostlar. Nasılsınız, iyi misiniz, hoş musunuz, güzel misiniz? afiyettesiniz umarım. Hah! Ben de çok iyiyim sağolun. Yanii tamam arada ufak tefek şeyler canımı sıkıyor olabilir ama yine de hayat bu di mi? Sonuç olarak ne zaman göçüp gideceğimiz belli değil. O yüzden mutlu olmakta fayda var. Ya düşünsenize şimdi birkaç dakika. Diyorum ya; ne zaman gideceğimiz belli değil diye. Örneğin şu an ağlıyor musunuz veya kafaya çok fena, aşırı delice bir şey mi taktınız dersiniz? Ya takmayın yahuuu! Belli değil bir saniye sonra ne olacağı. Üzgün gitmek ister misiniz? Şahsen ben istemem. Kimse istemez, hele ağlayarak asla… Neyse konu sapıyor… Öh-Öhm-Öhöm!

Şşşş… yaklaş biraz. Şimdi tamam, kabul ediyorum biraz umursamaz gibi görünüyor olabiliriz. Yalan yok. Boş bir tavırla da yazılmış gibi görünebilir o üst satırlar. Yani… sanki, hiç… hiçbir şey hissetmiyormuş gibi. Ama sizce de biraz öyle olmak zorunda değil mi bazı şeyler? Yahu, şimdi biz bu dünyada, yaşadığımız, bulunduğumuz konumda her şeyi kafaya takarsak bu günler nasıl geçer dersiniz? Kolayı var. İşte size asıl umursamaz, değersiz bir cevap; geçmez. Evet. Geçmez.

Ama öyle ya da böyle bu hayat… bu günler… geçmez zorunda. Yanlış mı? Hiç de değil! Takarız kafaya illa ki. Herkes takar ama dozunda olmalı bazı şeyler. Bak şimdi size bir şey söyleyeceğim ama aramızda; şimdi… benim… kafa, yanii, benim tahtalar biraz… nasıl desem, kırık. Yanii. Kırık. O yüzden yetti be, çok takmayın.

Ama biliyorum. Yooook! Öyle öğüde, özlü söze gelmez bu konu. Takılır, bir hüzün kaplar içinizi böyle derinden. O boğazdaki yumru var bir de dimi? O… o gitmez o gitmez asla gitmez. Her şey, gelir geçer de o gitmez ya. O bulur bir yerde, hayatın bir köşesinde bulur seni beni, bizi.

Neyse çok uzattık.

Dertli Sohbet Taktınız madem bir şeyleri kafaya. Buyurun gelin aramıza, takılalım. Gülelim, eğlenelim. Anlatalım, ferahlayalım. Ne istiyor, ne arıyorsan onu yapalım. Geç kalma. Bizim bir yere kaçtığımız yok, seni de Sohbet siteleri ne bekleriz sohbetimize.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 3 Şubat, 2020
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?