nick
şifre

Gizli Sohbet

Selamlar, selamlar, selamlaaaar! Ah şu yaşadığınız yer, hayat şartları, kim olduğunuz, önceden kim olduğunuz ve gelecekte kim olacağınız ne kadar önemli değil mi? Ne yazık ki öyle. Öyle! Peki ya bunlarla bitiyor mu? Üzülerek söylüyorum ki; bitmiyor. İsminiz ve tabii, pek çok daha fazlası bilgi. Kısacası kimliğiniz!

Hah-a! Hadi biraz bıyık altından gülelim öyle değil mi, yeter bu karamsar satırlar. İtiraf edelim; hepimizin hakkımızda sakladığı bir bilgi, deneyimi, söylemekten kaçındığı bir yaşantısı var. Yok demeyin eğer buradaysanız bir şeylerin bilinmesini istemiyorsunuz açık ve net.

NEDEN?

Gizli Sohbet Etmek den Utanıyor musunuz, çekiniyor musunuz, korkuyor musunuz, sıkılıyor musunuz, insanların size canavar görmüş gibi bakmasından mı, kınayacağından mı… Tanrı aşkına neden? Her neyse… hepsini boş verin, umursamayın. Diğer bir tabirle s… 🙂 Öh, öhm, ÖHÖM! Sallayın 🙂 Çünkü; burası tam size göre!

Hayatta asla mecbur konuma düşmeyin. Yaşamda, hiçbir konu üzerinde bir mecburiyetiniz, zorunluluğunuzun olmadığı gibi yine olmamaya devam etsin. Biliyoruz, bu rivayeti, keyfi sürdürmek istiyorsunuz ve bunun için buradasınız. O zaman acele edelim değil mi?

İsminizi, yaşınızı, bulunduğunuz konumu, fiziksel özelliklerinizi elle tuttuğunuz, üzerine titrediğiniz muazzam bilgilerinizi, dilinizin söylemeye, aksetmeye, ifade etmeye, anlatmaya varmadığı konuları, pek tabii daha fazlasını yanii, kim olduğunuzu bir kenara bırakın ve sohbete başlayın. Evet! Zor değil öyle değil mi? Hah! Biz de öyle düşünüyorduk zaten.

Pekâlâ dostlar… kemerlerinizi bağlayın ve sıkı tutunun. Çünkü; burada ister doğaçlayın ister paranoyak olun. Her şey sizin ya hayal dünyanıza ya da anonimin verdiği rahatlıkla içinizden geçen vahşilikleri dışarı püskürtmek, vurmak, anlatmakla başlayacak.

Herkes ister istemez bir parça delidir. Bakın, istemeden genelledim! Ah… sanırım biz de bu genellemenin içindeyiz.

Bayanlar ve baylar; deliliğinizi, hayat fikirlerinizi, yaşantınızı, hayallerinizi ve elbette ki en güzeli olan o vahşi fikirlerinizi korkmadan, çekinmeden, utanmadan söyleyebileceğiniz tam doğru noktadasınız Aramıza hoş geldin!

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 3 Şubat, 2020
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?