nick
şifre

Konya Sohbet

konya sohbet

 

 

 

 

 

Konya Sohbet Odalarından Merhaba! Sakin misin dersin şu an? Hiç kendini zamanın koynuna bırakıp kaybolmayı denedin mi? Belki de çok… ama çoğu “zaman” bir işe yaramadığını fark etmişsindir. Zamanı bir kenara bırak ve bu defa kendini zamanın, vaktin koynuna değil ateşe bırak. O düşlediğin, düşündüğün sıcak fantezilerin içine, arasına bırak!

Şehirler arası sohbet odalarımıza dâhil ol ve sohbete başla. Doyasıya sohbet muhabbet. Özgür düşünceler, açık fikirler, görüşler ve daha fazlası ile birlikte sizlerin karşısında hizmetteyiz. Sen de aramıza, ailemize, ortamımıza katıl ve sohbete başla. Chat genel sohbet odalarımızda toplu sohbet ve muhabbetin zevkine tadına var. Dilersen genel sohbet odalarından ayrılıp ikili özel sohbet oluşturabilir, partnerini, eşini seçip özel ikili sohbet yapabilirsiniz. hazzın doruğunda olmak iyi hissettirecektir. Eminiz ve sizleri de aramıza, ailemize, ortamımıza beklemekteyiz. Acele edin!

Hiçbir kimse zamanını çöpe atmak, vaktini hiç etmek istemez öyle değil mi? Öyle evet. O hâlde daha ne diye vakit kaybediyorsunuz… anladım… anladım canım! Sizinki de dert mi? Anladım. Siz içi boş sohbet odalarıyla vakit kaybedip nice sohbet hayalleri kurmuşsunuz ve o hava, hayaller birden püf olmuş ama üzülmeyin.

Burada öyle bir hüsrana, üzüntüye, hayal kırıklığına yer yok.  Burası her türlü fikri, düşünceyi, görüşü söyleyebileceğiniz özgür bir platform. Her imkan sizlerin elinde. Kimseyi dışlamıyoruz ve de öyle aşırı itici ve katı bir kural teşkil etmiyoruz. Yapmanız gereken tek zor şey; aramıza katılıp hemen sohbete başlamak. Aslında o kadar da zor değil öyle değil mi? –

Özlem duyduğunuz Konya sohbet odaları zamanlarına geri dönelim. Artık bu saatten sonra hayal kırıklıklarına, hüsranlara, üzüntülere, tatmin olamamalara yer yok! Çünkü; burada ne düşünürseniz, düşlerseniz onu söyler.

Partnerinizle onu konuşup tartışırsınız. Gönlünüzce, canınız ne tarz isterse genel sohbet odalarında toplu sohbet muhabbetimize katılın. Yetmedi mi? Hadi o zaman iki kişilik sohbet odalarına! Seç bir partner, eş ve ikili özel sohbette dilediğinizi konuşun. Bu hizmeti siz sohbet muhabbet severlere vermekten mutluluk duyarız.

 

 

 

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 20 Kasım, 2019
okuma 1 views okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?