nick
şifre

Olgun Sohbet

Selam dost. Ruhunu ateşlendirmenin zamanı geldi mi dersin? Evet, tam zamanı ve sırası! Soluklan biraz. Ruh köşelerinde ateşin gücünü hisset.

Görüşün, dâhi fikirlerin, hissettiğin veya fantezilerin ne, bunlardan daha kıymetli mevzu bizler için bir önem arz etmiyor oluşu.

Çünkü; bütün bu görüşleriniz, fikirleriniz, düşünceleriniz ne olursa olsun ailemize ve sohbetimize katılıp kendinize göre bir partner eş bulabileceksiniz.

Dilerseniz aramızda her türlü sohbete katılıp toplu muhabbetin, sohbetin tadına varırsınız dilerseniz de aklınızın bir, düşüncelerinizin bir olduğunu düşündüğünüz bir partner ile Olgun sohbet odalarının dibine vurup ortamınızı daha da neşelendirmeye devam edebilirsiniz.

Her türlü güzel, imkanlı, olanaklı seçimleri sunuyoruz ve yapmanız gereken tek şey; aramıza, sohbetimize, ailemize ve en önemlisi bu güzel ortamımıza katılmak. Unutmayın; önemsediğimi konu var ki ne kadar çılgın ve enerjik olursanız bize ve sohbet arkadaşınıza, dostunuza o kadar çok enerji, heyecan, mutluluk ve neşe katarsınız!

Kafanıza takılan bir soru işareti mi var dersiniz veya bir nokta, bir kısım? Olmasın! Rahatlayın ve kendinizi mükemmel derecede iyi ve hoş, zirvede hissedeceğiniz bu güzel sohbetin içine bırakın. İnanın bize hüsrana uğramayacak, hayal kırıklığına uğramayacak ve de üzülmeyeceksiniz.

sohbet

Yüreğinizdeki, istekleri ve cinsel fikirlerinizi aktardığınız partneriniz ile mükemmel bir sohbetin bulutlarında fark edeceksiniz kendi benliğinizi. Pek tabii kaçınılmaz ki; bir o kadar enfes cevaplar ve karşılıklar alarak az önce bahsettiğim hüsran duyguları kendilerini olağanüstü mutluklara devredecek!

Uzunca bir vakittir bu tür duygular içerisinde olmak istediğinizin farkındayız. Her insan isteklerini karşılamak ister. Her insan isteklerini, fikirlerini, düşüncelerini veya arzularını karşı tarafa, partnerine aktarmak, onunla paylaşım içerisine girmeyi ve daha da önemlisi karşılık almayı, görmeyi düşünür ve de ister.

Kendi içinizdeki benliğinizde yer alan, ücra köşelerinize gizlenmiş isteklerinizi arzularınızı taşlaştırmayın. Zaten biz buna izin vermiyoruz! Genel sohbetin tadıyla her türlü konuya girip çıktığımız bu ortamda dilerseniz ve pek tabii, defalarca tekrar ettiğim şekilde kendi aklınıza, fantezilerinize uygun bir biçimde arkadaş bulabilir, edinebilirsiniz. Hadi, koş. Her daim beklemedeyiz!

 

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 9 Nisan, 2020
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?